Skip to main content

Strateegia & kultuur

Et juhid suudaksid ja töötajad tahaksid

Inimeste arendamine

Inimesed on iga organisatsiooni kõige väärtuslikum vara.

DiSC koolituslahendused õpetavad mõistma teisi inimesi, produktiivsemalt koostööd tegema ja saama efektiivsemateks panustajateks, keda organisatsioonid tõeliselt vajavad.

DiSC aitab teil ja teie meeskonnal:

  • Parandada eneseteadlikkust
  • Mõista teisi inimesi ja kohaneda nende käitumisega
  • Õppida, kuidas koos produktiivsemalt koostööd teha
  • Saada tõhusamateks eestvedajateks ja juhtideks
  • Tugevdada müügioskusi ja kliendisuhteid
https://youtu.be/B_UiSSW_pAY
The Five Behaviorsi tutvustus

Meeskonna arendamine

Aitame meeskondadel saavutada oma täit potentsiaali.

Mitte strateegia. Mitte finantsid. Mitte tehnoloogia. Hoopis hea meeskonnatöö on see, mis on suurim konkurentsieelis kuna sel on suur mõjujõud ja see on niivõrd haruldane.  – Patrick Lencioni

Me teame, et edukatel meeskondadel on mitmed ühised jooned. Näiteks teevad nad paremaid ja kiiremaid otsuseid, rakendavad kõigi meeskonnaliikmete teadmisi ja oskusi, hoiduvad aja ja energia raiskamisest vähemtähtsate asjade peale, loovad selguse ja väldivad ebakonstruktiivseid konflikte jne. Kuidas aga sellist meeskonda luua ja kuidas maksimeerida sellise meeskonna potentsiaali?

Aitame organisatsioone erinevate arendustegevustega, tuginedes üleilmselt tunnustatud arendusmetoodikatele nagu DiSC ja Lencioni 5 Behaviours of a Cohesive Team.

Organisatsioonikultuur ja väärtused

Aitame ellu viia kultuurimuudatusi ja juurutada uusi väärtusi.

Edukaid organisatsioone eristab teistest eelkõige nende kultuur. Paraku sageli olemasolev kultuur ja väärtused ei toeta strateegiat, väärtused on vaid deklaratiivsed või neil puudub seos igapäeva tööga. Kuidas selliseid tüüpilisi vigu vältida ja luua organisatsioon, mis tegutseb väärtuspõhiselt?

Meil on üle 10 aasta kogemust 50+ organisatsiooni nõustamisel kultuurimuutuste saavutamisel ja uute väärtuste juurutamisel. Kasutades testitud meetodeid ja tööriistu kaasame sellesse protsessi kogu organisatsiooni, tagades juhtkonna pühendumuse, sisuka dialoogi ning püsiva muutuse inimeste käitumises.

Video: Roger Martin – Kaks võtmeküsimust strateegiaprotsessis

Strateegia

Strateegia ei pea olema oma olemuselt keeruline. Parim strateegia on lihtne, läbinägelik ja selge sõnumiga.

Toetame organisatsioone võitva strateegia loomisel, pakkudes tõhusat globaalselt testitud meetodit, mis tagab strateegia jõudmise organisatsiooni kõikidele tasanditele.

Praktika näitab, et ainult kolmandik kõigist strateegiatest täidab oma eesmärki. Paberil või ekraanil olevast ideest ei piisa – edu võti on teostus, mis nõuab varakult võtmeisikute kaasamist ja sisukat dialoogi kogu organisatsioonis.

Meie lähenemisviis on inspireeritud maailma juhtivast juhtimiseksperdist Roger Martinist, kes jagab strateegia viieks omavahel seotud valikuks.

Tööriistad, mida kasutame


Dialoogikaart

Dialoogikaart aitab organisatsiooni eri tasandid kaasata arutellu, mismoodi juurutada muudatusi, uusi väärtusi, käitumisharjumusi, strateegiat töötajate igapäevasesse töösse. Efektiivse dialoogi kaudu luuakse seotus ja mõistmine, mis on eduka muudatuse võti. See formaat on tulemuslikult töötanud 50+ Baltikumi organisatsioonis, nii suurtes, väikestes, avaliku kui ka erasektori asutustes.

Väärtuste mäng

Mänguline formaat, mis võimaldab inimestel pidada dialoogi organisatsiooniliste väärtuste üle ja aitab seeläbi paremini mõista ja arendada organisatsioonikultuuri. See on organisatsioonidele disainitud lauamäng, mis ühendab töötajate väärtused igapäevaste tegevuste ja valikutega. Mängulise lähenemise kaudu saavad inimesed paremini aru, mis on iga väärtuse taga ja kuidas väärtusi praktikas rakendada.

DiSC® hindamis- ja arendusvahendid

DiSC on inimkäitumist seletav ja lahtimõtestav mudel, mis kirjeldab inimeste erinevaid käitumiseelistusi ja nendest tulenevaid käitumisstiile.

DiSC aitab paremini tundma õppida iseennast ja teisi ning annab organisatsioonidele ühise keelt, mis inspireerib, annab energiat ja muudab inimeste käitumist. Pakume DiSC töötubasid, mis õpetavad kõigil oma töökohal veelgi tõhusamalt suhelda ning produktiivsemalt koostööd teha.

The Five Behaviors™

Five Behaviors aitab organisatsioonidel aru saada, mida on vaja tõeliselt ühtse ja tõhusa meeskonna loomiseks. Individuaalset ja meeskondlikku tagasisidet sisaldav profiil põhineb rahvusvaheliselt tuntud Patrick Lencioni  “The Five Dysfunctions of a Team” mudelil.

Profiil ja sellel baseeruv meeskonnakoolitus aitab tiimidel aru saada, kuidas töötab nende meeskond Lencioni 5 võtmenäitaja järgi: usaldus, konflikt, pühendumus, vastutus, tulemuslikkus.

Võta meiega ühendust, et rääkida täpsemalt teie organisatsiooni vajadustest

Teie e-mail
Field is required!
Field is required!
Teie telefon
Field is required!
Field is required!
Tekst
Field is required!
Field is required!
BRONEERI TASUTA KONSULTATSIOON

Change Partners OÜ

Woldemar Mayeri Ärimaja
Paldiski mnt 29, B-korpus, 6. korrus
Tallinn, Eesti 10612

Reg no: 10744322

DUNS: 514409445

Kontakt

E-maili aadress
Field is required!
Field is required!
Nimi
Field is required!
Field is required!
Sinu kiri
Field is required!
Field is required!