Skip to main content

Lühidalt Leadership Pipeline metoodikast

Leadership Pipeline on juhtimisraamistik, mis kirjeldab struktureeritud viisil ootused juhtimisele organisatsiooni erinevatel tasanditel. See aitab organisatsioonidel tuvastada juhtimispotentsiaali ja arendada juhte, tagades, et nende töö on kooskõlas organisatsiooni ambitsioonidega.

LPI

Mudel on eriti tõhus jätkusuutliku ja vastutuse võtmist soodustava juhtimiskultuuri loomisel, kus juhid on ette valmistatud oma spetsiifilise rolli väljakutseteks ja organisatsiooni tulevasteks vajadusteks.

Leadership Pipeline’i raamistik

LPI

Leadership Pipeline’i raamistiku rakendamise mõju on märkimisväärne. Mitte ainult kõnealustele juhtidele, vaid kogu organisatsiooni jaoks.

LPI

Juhtide arendamine LP raamistikus keskendub juhtide rollipõhistele tööväärtustele, oskustele ja ajakasutusele, mis võimaldab juhtide arendamist täpsemalt sihistada. Nende kolme elemendi kombineerimine suurendab tõenäosust, et õpitud oskused rakendatakse hiljem praktikas. Konkreetselt sõnastatud rollipõhised ootused näitavad, mida on vaja meeskonnaga tulemuste saavutamiseks teha.

Iga juhtimisrolli puhul on tööväärtuste, ajakasutuse ja oskuste kombinatsioon erinev – et tegutseda vastavalt oma juhtimisrolli ootustele, tuleb mõned vanad käitumisviisid maha jätta, mõndasid muuta ja mõned juurde õppida. Tuginedes paljude organisatsioonide kogemustele ei ole see intuitiivne protsess, kuid sellele vaatamata ei pakuta juhtidele uude rolli üleminekul erilist tuge ega juhiseid.

Sissejuhatus LPI mudelisse

Leadership Pipeline’i põhimõtteid võib rakendada erineval moel ning protsessiga alustada erinevast kohast. Siin on lähtekohaks just teie organisatsiooni vajadused ning senised kogemused/praktikad.

Kui soovid rohkem infot, kuidas ettevõttesisest juhtimise tugisüsteemi luua ja juhte arendada, siis piilu siia või broneeri aeg tasuta konsultatsiooniks siin.

Change Partners OÜ

Woldemar Mayeri Ärimaja
Paldiski mnt 29, B-korpus, 6. korrus
Tallinn, Eesti 10612

Reg no: 10744322

DUNS: 514409445

Kontakt

E-maili aadress
Field is required!
Field is required!
Nimi
Field is required!
Field is required!
Sinu kiri
Field is required!
Field is required!